Menu Zamknij

Darmowe zajęcia w Termach Cieplickich dla seniorów.

Szanowni Państwo,
w ramach realizacji zadania „Seniorzy.Jg vol.2”
„Stowarzyszenie Mama w mieście Jelenia Góra” zaprasza jeleniogórskich seniorów na darmowe zajęcia na Termach Cieplickich (Park Zdrojowy 5, 58 -560 Jelenia Góra).

Co czwartek specjalnie dla seniorów zostaną utworzone dwie grupy: poranna oraz popołudniowa, podczas których będzie można skorzystać z zajęć w wodzie tj. aquaaerobiku, dostosowanych do potrzeb seniorów. Pozostały czas seniorzy mogą spędzić dowolnie na terenie Term: baseny oraz strefa SPA.

Zapisy będą prowadzone w każdy wtorek poprzedzający zajęcia od godziny 10:00 tylko poprzez wiadomość SMS. Decyduje kolejność zgłoszeń.W kolejnym etapie senior otrzyma kod cyfrowy, który należy podać przed samymi zajęciami w Punkcie Obsługi Klienta w Termach Cieplickich.
Za pobyt dłuższy niż wyznaczony, tj. 2 godziny i 15 minut Senior jest zobowiązany pokryć koszt indywidualnie wg cennika Term Cieplickich.
Obowiązują limity osobowe na daną godzinę. Tylko posiadanie kodu SMS upoważnia do skorzystania z darmowego wejścia na teren Term.

Zajęcia zaczynają się 14 września 2023 i potrwają do 16 listopada 2023.
Grupa I : 10.00 – 12.15
Grupa II: 19.00 – 21.15
Zapisy smsowe pod numerem telefonu: 734 634 387. W treści SMS należy podać imię i nazwisko oraz grupę I lub II. W jednej wiadomości można zapisać maksymalnie 4 osoby.

Senior w tym projekcie to osoba 50+ z terenu Miasta Jelenia Góra.
Projekt realizowany w ramach wygranego projektu miękkiego finansowanego przez Miasto.

Zajęcia na basenie dla seniorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content