Menu Zamknij

Darmowy spektakl tylko dla Seniorów

Stowarzyszenie Mama w mieście Jelenia Góra wraz ze Zdrojowym Teatrem Animacji w Cieplicach zaprasza seniorów na specjalny spektakl tylko dla nich.
1 października 2023 o godzinie 19.00 z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych zaprosimy aż 125 seniorów z miasta Jelenia Góra na sztukę pt.” Hemar z homarem. Szlagiery przedwojennego kabaretu”. Jest to muzyczny spektakl, który przeniesie Was w czasie do kabaretów przedwojennej stolicy, gdzie występowały największe gwiazdy ówczesnej estrady, teatru i kina. Doskonale znane szlagiery Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Andrzeja Własta i innych autorów oraz mniej znane piosenki z tamtego okresu zabrzmią w nowych aranżacjach Jacka Szreniawy.

Mogą Państwo liczyć na ponad godzinę dobrej muzyki oraz piosenki, których teksty są zadziwiająco aktualne. Całość uzupełnia ciekawa scenografia i zabawne zabiegi inscenizacyjne. A skąd ten homar? Wszystko okaże się na końcu.

W programie piosenki takie jak:

  • „Tango Milonga”
  • „Ja się boję sama spać”
  • „Już taki jestem zimny drań”
  • „Umówiłem się z nią na dziewiątą”
  • „Miłość ci wszystko wybaczy”

i wiele innych znanych przebojów.

Projekt jest całkowicie finansowany z budżetu miasta Jelenia Gór, realizowany w ramach JBO2023 przez Stowarzyszenie Mama w mieście Jelenia Góra ze współpracy ze Zdrojowym Teatrem Animacji.

Bilety do nabycia w kasie Teatru od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.
Informacje pod numerem telefonu 512-219-907
Liczba darmowych biletów ograniczona.
Odbiór biletów tylko osobisty od dnia 20 września 2023.

Darmowy spektakl tylko dla seniorów 2023
Skip to content